Каталог

Інформація

Контакти

Call-центр

(044) 507-17-19
(063) 263-77-62
Графік роботи інтернет-магазину

Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідні

Про нас

Швидкість!

Ми відправляємо всі Ваші замовлення в день їх обробки. Вам не доведеться чекати бажаний товар безліч днів. 

Лояльність!

Ми вирішуємо всі спірні ситуації на користь наших клієнтів, за умови, якщо вони не суперечать Закону України "Про захист прав споживачів". 

Конкурентна ціна!  

В умовах сьогоднішньої економічної ситуації в Україні, ми пропонуємо наші товари за одними з найдоступніших цін на ринку. 

Зручність!

Покупка електроних девайсів та гаджетів (мобільних телефонів, планшетів, навушників, тощо) — питання відповідальне та підходити до нього потрібно з відповідальністю. Необхідно порівнювати ціни та умови в різних інтернет-магазинах, дізнаватися про надійність компанії та якість їх обслуговування. Можна витратити купу часу для самостійного вивчення цих питань в інтернеті, у знайомих, в порівняльних каталогах, але наші співробітники можуть зробити це за Вас. Менеджери нашого інтернет-магазину надають вичерпну інформацію стосовно технічних характеристик та специфікацій представленої продукції. Допоможуть Вам підібрати саме той товар, який максимально відповідатиме Вашим потребам.

Безпечність!

В інтернет-магазині Skymarket.ua представлена ТІЛЬКИ нова та оригінальна продукція від кращих виробників. На абсолютно весь асортимент продукції надаються гарантійні зобов'язання. Також, ми дотримуємось умови, що Ви всі питання щодо повернення/обміну у 14-и денний термін з дня покупки (за дотримання товарного вигляду) вирішуються максимально оперативно.

Досвід!

Ми безперервно займаємося інтернет-комерцією з 2005 року, тому можемо надати дійсно корисні саме для Вас поради щодо вибору того чи іншого виду товару, бренду відповідно до Ваших вимог та побажать. Повністю на Ваш розсуд залишимо тільки вибір кольору :) Заявка на дзвінок