Екосистема Xiaomi
Оберіть підкатегорію
Всесвіт Xiaomi
Китайська компанія, яка виробляє все! Все, до чого можна додати Smart Smart. Сяомі стрімко змінює наше ставлення до Made in China на упаковці. Це безперечна якість, своєрідний підхід та нові погляди на звичні речі.
Штори відкриваються самі, відро для сміття само себе контролює, показники повітря в будинку можна змінювати віддалено, або взагалі не паритися - їх поміняє ТЕРМОМЕТР! Автоматична охорона, розумне світло, чисте повітря та готова їжа – все це з мінімальною участю людини. З цим брендом у будинку з'явиться майбутнє!
5 фактів про Xiaomi
- Корпорації всього 15 років. Xiaomi Corporation (“Xiaomi”) була заснована у квітні 2010 року. За мірками технологічного світу, це просто дитина. Для порівняння: Philips – 134 роки, Sony – 79, Samsung – 87 років.
- Сяомі досягли таких успіхів, скуповуючи стартапи.
- Люблять встановлювати рекорди з продажу. У 2015 році на фестивалі бренду було продано 2,04 млн смартфонів за 12 годин. Це не єдиний рекорд, але найяскравіший. А за даними IDC бренд займає третю за величиною частку світового ринку смартфонів та випередив Apple.
- MIUI (операційна система від Сяомі) стартувала раніше за смартфони. Спочатку вона продавалася в магазинах Android, потім, коли вона стала досить популярною, у продажу з'явилися смартфони Xiaomi.
- Факт: правильно «Сяомі», наголос на О. Просто уточнюємо. До речі, у перекладі з китайської, Xiaomi – «трохи рису».
Що по стартапам та інвестиціям?
«Гуляючи» просторами нашого ж citrus.ua ви побачите такі назви товарів: Xiaomi Aqara, Xiaomi Deerma, Ninebot, Viomi, 70mai, Soocas, Roidmi. Це все дочірні підприємства, які інвестував технологічний гігант. Вигідне рішення для обох сторін.
Самостійно організувати виробництво настільки різноманітних девайсів (від смартфонів та ноутбуків докліматичної техніки та кришок для унітазів) дуже складно та затратно. За допомогою інвестицій, Xiaomi вкладається в розвиток стартапів, а з більшим бюджетом виходить і найкращий продукт. Разом, в умовному каталозі бренду - великий і різноманітний асортимент побутової техніки для дому, смартдевайси, електроніка, смартфони, освітлення, роутери та інше. Усі вони утворюють екосистему, що працює на вас.
Екосистема Xiaomi
Ось він – кінцевий результат роботи зі стартапами та такого стрімкого розвитку. Розумний будинок. Змоделюємо ситуацію: у вас смартфон Xiaomi, ну чи Redmi. Ви можете:
- включати свій кондиціонер Midea зі смартфона за 15 хвилин до приходу додому або взагалі поставити таймер;
- повністю налаштувати свій робот-прибиральник;
- "гратися" зі світлодіодною стрічкою або лампочкою (налаштувати температуру та колір освітлення, таймер);
- стежити за вологістю та температурою повітря за допомогою гігрометра. У цьому ж ланцюжку може брати участь зволожувач та очищувач повітря;
- отримувати зображення та відео з камер спостереження на смартфон;
- отримувати інформацію про рух, протікання води (спец. датчики) або про те, що хтось торкнувся або взяв цінні речі, на які ви поставили розумну мітку;
- отримувати інформацію про свою вагу та якість тіла зі смарт-ваг;
- контролювати показники активності та стану здоров'я за допомогою смарт-годинника Amazfit або фітнес-трекера Mi Band.
Швидше за все, я ще щось забула, але список і так вийшов значний. Головне, що для всіх цих девайсів потрібний тільки один додаток - Mi Home (сумісно з Android та iOS), і спеціальний хаб. Він з'єднується з усіма розумними девайсами в будинку за спеціальним протоколом ZigBee і працює за наявності Wi-Fi.
В асортименті бренду є техніка, яка працює без WiFi, але все одно оснащена смарт-функціями, наприклад, ручні пилососи, деякі розумні світильники, зволожувачі повітря та інша побутова техніка. Xiaomi – реальний доказ того, що якісний – не означає дорогого. Зробити свій будинок «розумним» тепер можна безперепланувань та великих фінансових витрат. Виробники продовжують робити свої товари максимально доступними та універсальними. Якщо ваше житло ще не зворушене Smart-ом рекомендуємо почати з малого, - зі смарт-розетки, яка допоможе вимкнути праску, яку ви залишили вдома або світильника, що вмикається під час руху.