Каталог

Інформація

Контакти

Call-центр

(044) 507-17-19
(063) 263-77-62
Графік роботи інтернет-магазину

Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідні

Як вибрати телевізор і не помилитися?

Ми живемо в епоху високих технологій, що розвиваються зі стрімкою швидкістю. Нас оточує неймовірна кількість реклами та маркетингу, яку створюють дуже розумні спеціалісти. Ось вони знають, як і чим підкупити звичайного споживача і підбити його на покупку того чи іншого гаджета. І тут виникає питання, як правильно вибрати телевізор , який буде служити довго своєму господареві? У цій статті ми спробуємо розібратися, що дійсно потрібно звичайному користувачеві, а що просто маркетингове нав'язування з метою підвищення ціни.

Діагональ екрану

Перше, на що варто звернути увагу при виборі телевізора, це діагональ. Це один з ключових параметрів, причому чим більше діагональ, тим відповідно дорожче сам телевізор. Стандартно міра виміру діагоналі дюйми, де один дюйм дорівнює 2,54 см. Розмір самого екрану - це довжина від точки верхнього кута до протилежного без урахування корпусу.



Для того щоб правильно визначитися яка саме Вам необхідна діагональ необхідно розуміти розміри приміщення і місце розташування даного телевізора.

Головне: якщо Ви при перегляді тих чи інших передач можете розглянути пікселі, це означає, що Ви занадто близько сидите до екрану. Відповідно таке розташування шкодитиме здоров'ю Ваших очей. Правильне розташування має у 3, а то й у 4 рази перевищувати діагональ телевізора. В такому випадку і Ваші очі не будуть напружуватися і зображення, що транслюється, буде сприйматися якісніше.

Наприклад, ідеальним варіантом діагоналі буде:

• для кухні - 22 "-32" дюйми;

• для спальні - 32 "- 43" дюйми;

• для вітальні - 49"-50" дюйми

• 75"-80" – варіант якщо Ви хочете у вітальні зробити кінотеатр



Роздільна здатність екрану

Після того, як Ви визначилися з діагоналлю, потрібно звернути увагу на розширення. Як відомо розширення - це кількість пікселів, тобто точок по горизонталі і вертикалі з яких власне кажучи і побудовано саме зображення. І тут все просто чим вище розширення, тим краще картинка, що виводиться на екран. Наприклад, розширення зі значеннями 3840x2160 (4K) дасть краще зображення ніж 1920x1080 (Full HD). До речі, останнє вже відходить потихеньку в минуле.


Тип телевізора

Відповідно до матриці та підсвічування ринок телевізорів ділиться на три типи, а саме:

LCD телевізор (LED) має найбільшу популярність серед користувачів. Принцип полягає в тому, що рідкокристалічні кристали підсвічуються світлодіодами, тим самим роблячи картинку чіткою при цьому мінімальне енергоспоживання.

OLED особливістю такого типу матриці є те, що робота побудована на органічних діодах, які здатні випромінювати світло без допоміжного підсвічування. У таких телевізорах найбільш натуральна передача кольору особливо чорний колір. Відмінною рисою такого типу екрану є яскравість і контрастність.

QLED , напевно, найкращий серед усіх. Тут принцип роботи полягає в тому, що використовуються квантові точки, які в свою чергу менше діодів та рідкокристалічних кристалів. За рахунок цього такий вид матриці має більш розширений спектр відтворення кольорів. Така технологія дозволяє передати практично всі відтінки кольорів. Крім перелічених вище типів існує ще IPS матриця. У цьому варіанті молекули ЖК кристалів знаходяться у своїх комірках, прилягаючи один одному. Таке розташування максимально збільшує кількість передачі кольорів, а також кут огляду.


Частота оновлення

Власне, частота оновлення – це показник величини оновлення картинки за секунду. міра виміру Герці або скорочено Гц. Стандартно використовується частота від 60 Гц або 60 оновлень. Таке значення взято не випадково, а через людське сприйняття ока. Як відомо, людина здатна сприймати 50 Гц. З розвитком технологій розробники змогли підняти частоту до 120 Гц і навіть до 240 Гц.


Переваги вигнутого екрану

Ще кілька років тому телевізори з вигнутим екраном дивували споживача і були з категорії преміум, але з розвитком технологій такий вид екрану став повсякденністю і можна зустріти навіть у бюджетній ніші. Головною перевагою, що є краї матриці, які зближені, що в свою чергу зменшує зорове поле і знижує навантаження на зір. Але в той же час такі переваги добре працюють на невеликій відстані.

Що таке HDR і з чим його дивляться

HDR (High Dynamic Range Imaging) технологія, яка посилює яскравість на світлих ділянках та приглушує на затемнених, за рахунок цього картинка передається барвистішим і насиченішим. HDR дав життя новітній панелі Rec 2020 з неймовірною кількістю кольорів, які не зустрічаються в інших палітрах. Ця гама дає «живе» реалістичне зображення.

Додатково

Ви можете звернути увагу на такі моменти, як: • наявність підключення телевізора до Інтернету; • наявність Wi-Fi; • наявність HDMI роз'єму тощо.

Заявка на дзвінок