Каталог

Інформація

Контакти

Call-центр

(044) 507-17-19
(063) 263-77-62
Графік роботи інтернет-магазину

Пн-Пт: 10:00 - 17:30
Сб-Нд: вихідні

За якими критеріями вибрати душову кабіну

Зараз у світі сантехніки відбувається переворот. Ванни витісняють душові кабіни та куточки. Вони зручніші, компактніші та гігієнічніші.

Види душових кабін

Спочатку потрібно розібрати в основних різновидах цього сантехнічного обладнання.

Існують два види душових кабін: відкриті; закриті.

Відкриту душову кабіну називають ще душовий куточок. Це пов'язано з тим, що такі конструкції ставляться у кутку кімнати. Влаштування душової кабіни відкритого типу передбачає відсутність стелі, а також наявність власних загороджень тільки з одного боку. Це найбільш економні варіанти кабінок. Роблячи вибір душової кабіни відкритого типу необхідно пам'ятати, що її установки потрібно добре підготувати приміщення. Необхідно вирівняти поверхні стін та стелі, а також потурбується про якісну гідроізоляцію.

Двері в таких кабінках кріпляться до стін на підвісних петлях. Якщо стіни будуть нерівними, між ними та огорожею душового куточка будуть щілини. Також потрібно створити трап, яким буде йти вода. Додамо, що завдяки відсутності стелі в куточках, у них можуть бути передбачені функції «ароматерапії» або «турецького душу».

Закриті душові кабіни мають дах, власні стіни з усіх боків, і розстібні двері. Встановлення такої конструкції нескладне. У цій справі, головне, забезпечити надходження та відтік води. Закриті душові кабінки можуть бути простими, з однією лише функцією душу. Але також можна підібрати моделі, які мають досить широкі можливості. Розміри таких кабін можуть бути різними. Вони можуть бути прямокутними чи круглими. Природно, маленькі кабіни при всіх інших рівних характеристиках коштуватимуть дешевше за великі.

Якими бувають піддони?


Важливим елементом будь-якої кабінки є піддон. Ця деталь буває різних розмірів: пласка; дрібний; глибокої.

Матеріал виготовлення може бути різним. Душові кабінки бувають з піддоном зі сталі, чавуну чи кераміки. Найкращим варіантом є останній. Керамічні піддони найбільш гігієнічні та зручні. Вони вимагають серйозного догляду, але досить крихкі та холодні. Тому на керамічний піддон краще постелити гумовий килимок.

Заявка на дзвінок