Каталог

Інформація

Контакти

Call-центр

(044) 507-17-19
(063) 263-77-62
Графік роботи інтернет-магазину

Пн-Пт: 10:00 - 17:30
Сб-Нд: вихідні

Правила вибору Android-смартфону у 2019 році


Ми змінюємо смартфони досить часто, зараз їх виходить така величезна кількість щороку, що хочеться постійно пробувати якісь новинки. Виробники дивують новими моделями, покращують характеристики та зовнішній вигляд, але при цьому різноманітті варіантів складно вибрати смартфон, який підходитиме саме Вам і при цьому матиме кращі параметри.

Дана інформація допоможе Вам вибрати справді гідний смартфон за доступною ціною. Ми розповімо на які характеристики варто звернути увагу при покупці, а також що слід врахувати для цього нелегкого вибору.

Екран


Головним елементом смартфона є екран, саме його параметри можуть настільки сподобатися покупцеві, що він легко зможе змиритися з іншими характеристиками моделі. Нам пощастило, адже сьогодні всі виробники наголошують на дисплеї і натраплять на низькоякісний варіант вкрай складно. Зараз ми спостерігаємо широкі, яскраві та чіткі екрани з гарним оглядом і приголомшливою картинкою.

При виборі смартфона варто звернути на кілька характеристик дисплея, щоб зрозуміти рівень якості:

1. Дозвіл екрану

Найпопулярнішою роздільною здатністю є FullHD або QHD, якщо ця інформація прописана, тоді смартфон вже забезпечений непоганою картинкою. Варто зауважити, що варіант просто HD може підійти виключно для невеликих моделей, наприклад, 4.5-5 дюймових пристроїв. Сьогодні дуже часто виробник говорить про 4К-матрицю, але вже відомо, що вона ніяк не впливає на якість картинки та найчастіше є просто вдалою рекламою.

2. Діагональ екрану

Тут вибір повністю залежить від покупця, адже комусь подобаються маленькі компактні телефони, а хтось обожнює ширококутні екрани для комфортного перегляду кінофільмів. Є більш універсальний розмір екрану, який зазвичай підходить всім, ми можемо припустити, що він коливається між 5.2 та 5.5 дюймами. Більш компактні смартфони ми радимо не брати, адже його елементи будуть надто маленькими, щоб їх можна було розглянути. Ну і стелею в діагоналях смартфона є 6 дюймів, всі пристрої понад це вже називаються фаблетами або планшетами.

3. «Безрамочність»

Зараз «безрамкові» смартфони досить популярні, всі виробники почали випускати цікаві моделі з такою характеристикою. Найчастіше це не впливає на широту картинки, ця функція швидше покращує зовнішній вигляд, адже смартфон і правду виглядає ефектніше без рамок.

Процесор


Наступним важливим елементом смартфона є процесор, на якому працює. Найбільш еталонними варіантами вважаються моделі зі Snapdragon від Qualcomm, у них вже є своя якась ієрархія:

Індекс 2хх – найслабші серед даних процесорів, вони можуть виконувати лише прості завдання.

4хх - призначені для серфінгу та роботи з соцмережами, але ігор цей процесор не потягне.

6хх - цілком потужний, не флагманський варіант, відмінно впорається з будь-якими завданнями.

8хх - найкращі версії, які найчастіше можна зустріти у дорогих моделях. Підтримують будь-які завдання та вимогливі ігри, можуть дійсно працювати на максимальному рівні.

Ви також можете часто бачити процесор MediaTek, який використовують у бюджетних моделях. Хоча ціна і є дуже вдалою, цей варіант дуже швидко нагрівається і моментально розряджає акумулятор смартфона. Компанія Samsung часто у своїх смартфонах використовує власні процесори.

Оперативна пам'ять


У цьому розділі все досить просто, чим вище оперативна пам'ять, тим краще для смартфона:

1Гб – найгірший варіант, від вильотів додатків та гальмувань усіх функцій не втекти.

2Гб - мало, але вже є можливість працювати з найпростішими завданнями, на зразок дзвінків і листування.

3Гб - якась середина, цілком нормально справляється зі стандартними завданнями.

4Гб - дуже непоганий запас, який здатний витримувати навіть складні ігри, не кажучи про різну роботу. 6/8Гб - неймовірно величезний запас, найчастіше смартфону така кількість і не особливо потрібна, адже задіюється далеко не весь обсяг.

Постійна пам'ять


Щоб не мучитися з пошуком карти пам'яті, потрібно спочатку вибрати смартфон з великим запасом. Карти взагалі досить непостійні, вони не рідко виходять з ладу, губляться або просто ламаються, вже вбудована пам'ять залишиться з Вами назавжди. Тут вже варто вибирати обсяг пам'яті від 64 Гб, цього розміру цілком вистачає для зберігання всієї важливої інформації власника.

Камери


Для сучасної людини камера є просто неймовірно потрібною функцією будь-якого смартфона, адже ми щодня робимо фотографії та зберігаємо їх у соціальних мережах. Вибір моделі по камері непростий, адже для кожного ідеальні параметри дуже відрізняються. Але якщо Ви нічого не розумієте в даному питанні, а з камерою помилитися не хочеться, тоді варто вибирати пристрій з наявністю подвійного модуля. Адже якщо є дві основні камери, це означає, що виробник непогано над ними попрацював, що вже гарантує досить високий результат.

Акумулятор


Батарея для смартфона вкрай важлива, адже мало людей погодяться на девайс, який потребує частої зарядки. Тут також варто звернути увагу на деякі нюанси:

1.Ємність

Краще вибирати модель з ємністю не менше 3000 мАг, інакше від розетки далеко Ви не зможете відійти. Дисплей до 5.5 дюймів підійде для акумулятора 3200-3300 мАг, але якщо діагональ смартфона близько 5.7 дюймів, тоді слід вибирати і ємність 3500 або 4000 мАч.

2. Швидка зарядка пристрою

Це надзвичайно корисна функція для сучасних людей з нестачею часу. Дана характеристика дозволяє дуже швидко заряджати смартфон, навіть за кілька хвилин акумулятор зможе набрати достатньо відсотків для подальших кількох годин.

Роз'єми


Бюджетні пристрої найчастіше випускають із роз'ємом MicroUSB, тоді як дорожчі моделі стали виробляти з USB Type-C – найбільш сприятливий варіант. Саме його слід брати, адже з таким роз'ємом дуже важко знайти низькоякісний гаджет, найчастіше його використовують лише у добрих перевірених смартфонах.

Часто для аудіовходу в девайсі є 3.5 мм роз'єм, який значно спрощує всім життя, адже він підходить під звичайні навушники. Але на жаль, компанії хочуть відходити від такого варіанту, щоб уподібнитись моделям Apple і випускати до кожного смартфону індивідуальні навушники.

Матеріали корпусу


Матеріали корпусу, як і діагональ, варто вибирати на свій смак. Найчастіше у сучасних смартфонах використовують метал, адже це найбільш практичний та міцний матеріал на даний момент. Використання скляних корпусів нехай і виглядає класно, але на практиці такі моделі довго не служать і після першого падіння значно пошкоджуються. Також у бюджетних моделях є корпуси із пластику, але, якщо Ви вже хочете саме даний варіант, тоді вибирайте матове покриття, воно виглядає набагато краще.

Додаткові функції

Оскільки конкуренція на ринку мобільних телефонів є досить високою, виробники намагаються покращити свої моделі та зробити їх особливими. Тут уже можна вибирати зі списку довго, просто варто вибудувати для себе пріоритетні функції і від цього відштовхується. Серед особливих характеристик можемо навести кілька:

1. Бездротова зарядка

Сучасній людині дана функція цілком повинна стати в нагоді, але її відсутність не є великою трагедією.

2. Вологозахисна функція

Дана характеристика повинна убезпечити смартфон від вологи, це цілком потрібний нюанс, адже падіння гаджетів у воду часто буває.

3. NFC

Дуже цікава функція, що дозволяє платити за покупки за допомогою смартфона. Після одного такого експерименту Вам вже не захочеться брати з собою гаманець.

4. Сканер відбитків пальців та система розпізнавання осіб

Дані характеристики створені для захисту інформації на смартфоні від сторонніх людей. Розблокування смартфона може бути доступним лише для його власника.

Заявка на дзвінок