Каталог

Інформація

Контакти

Call-центр

(044) 507-17-19
(063) 263-77-62
Графік роботи інтернет-магазину

Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідні

Причини самовільного перезавантаження або вимикання смартфона

Друзі зараз ми розглянемо, що можна зробити, якщо телефон перезавантажується автоматично. Також ми розберемося із причинами цього неприємного явища.

Практично у кожного з нас виникала ситуація, коли телефон вимикається сам собою в несприятливий момент. Це може статися, коли ви йдете вулицею або спілкуєтеся з кимось за допомогою телефону, і раптом він перезавантажується. Однак це не відбувається просто так, завжди є якась причина.

Чому смартфон перезавантажується і вимикається сам собою і як вирішити цю проблему

Перша та найпоширеніша причина – невідповідна температура навколишнього середовища. Якщо ви використовуєте смартфон за холодної погоди, не дивно, що він може перезавантажитися.


Для акумулятора дуже шкідливі дуже низькі або високі температури, тому просто помістіть телефон у внутрішню кишеню куртки або рюкзак, і повертайтеся до його використання вже у затишному домашньому середовищі.

Перегрів ще одна важлива причина. Якщо ви довго граєте у вимогливі ігри або інтенсивно навантажуєте смартфон іншим чином, він може просто вимкнутись. Спрацьовує захисний механізм, що запобігає перегріву батареї або процесора від згоряння.


Тому уникайте перевантаження пристрою і робіть перерви, щоб дозволити йому охолонути.

Також проблема може бути пов'язана зі станом акумулятора. Якщо смартфон використовується довго та батарея вже зношена, самостійні перезавантаження можуть стати звичайним явищем. Усунути цю несправність досить легко: просто замініть старий акумулятор на новий.


Це були фізичні фактори, але також можлива безліч програмних причин. Наприклад, якщо ви встановили нову програму і почали помічати, що після цього ваш смартфон почав самостійно вимикатися, це може бути внаслідок конфлікту в системі або наявності вірусу в цьому додатку. У такому випадку найкращим виходом буде просто видалити цю програму.


Це також може стосуватися важливих системних файлів, пошкоджених або віддалених. Особливо це стає проблемою на пристроях з рут-правами, де користувач може самостійно видаляти важливі файли для системи. Тому слід утримуватись від видалення файлів та архівів, про призначення яких ви не маєте повного розуміння. У кращому випадку це може призвести до частих перезавантажень, а в гіршому випадку може зробити телефон непридатним для використання.


Якщо жодна з цих причин не підходить, а ваш смартфон все ще перезавантажується, перевірте місце у внутрішньому сховищі. Велика кількість зайнятого місця може призвести до серйозних помилок. Просто видаліть непотрібні програми та фотографії та перегляньте, як телефон працює після цього.


Ну і, звичайно, якщо жодні з цих дій не допомагають, слід звернутися до сервісного центру. А у вас часто трапляються ситуації, коли телефон самостійно перезавантажується?

Заявка на дзвінок