Каталог

Інформація

Контакти

Call-центр

(044) 507-17-19
(063) 263-77-62
Графік роботи інтернет-магазину

Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідні

Секретна камера від Xiaomi

Світ технологій настільки швидко розвивається, що складно встежити за новаціями. У розрізі величезної конкуренції між гігантами мобільної промисловості практично щомісяця з'являються неймовірні новації у смартфонах. Адже завдання кожного виробника максимально здивувати свого споживача.


Всіми улюблена компанія Xiaomi виступила із заявою про те, що незабаром має намір випустити смартфон Mi Mix 4, в якому буде реалізована абсолютно нова технологія, а саме фронтальна камера, яка буде розміщена під дисплеєм. Хоча ми вже могли спостерігати схоже в інших виробників, китайський виробник заявляє, що нова технологія істотно відрізнятиметься. Хоча анонс про дану новацію компанія Xiaomi зробила ще на початку літа 2019 року.

Днями в інтернеті просочилася інформація про всі останні подробиці нової технології, де описується сам принцип роботи. Передбачається, що світло передаватиметься від пікселів самого дисплея. Принцип такий, що світло проходячи через дисплей відкриватиме місце для камери і навпаки, коли камера смартфона не працює, самі пікселі почнуть перекривати її і прямо підсвічуватися над нею. Сам екран девайса зможе відобразити графічне зображення як завжди, а зміняться буде тільки у разі застосування фронтальної камери. З цього часу дані пікселі починатимуть діяти таким чином, щоб сам датчик зміг вловити світло.Варто відзначити, що за останні роки компанія Xiaomi значно покращила якість своєї продукції. Наслідуючи тренди та нововведення флагмани даного бренду по істині дивують своїми характеристиками, дизайном і нововведеннями. Тож чекаємо на передчуття ноу-хау. А як Ви думаєте, чи зробить прорив Xiaomi в роботі фронтальної камери?

Заявка на дзвінок