Каталог

Інформація

Контакти

Call-центр

(044) 507-17-19
(063) 263-77-62
Графік роботи інтернет-магазину

Пн-Пт: 10:00 - 17:30
Сб-Нд: вихідні

Xiaomi у колаборації з Corning випустили захисне скло

Напевно, немає такої людини в наш час, яка б не упускала свій смартфон. У такі моменти охоплює паніка, адже удари загрожують смартфону і з великою ймовірністю на ньому можуть виникнути подряпини або ще гірше тріщини екрану. Можливо сам смартфон технічно справно працюватиме, але естетичний вигляд залишатиме бажати кращого. Не секрет, що заміна екрану виллється у гарну суму. Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, варто захистити свій телефон спеціальним склом.


Більшість великих компаній виробників смартфонів відразу випускають захисне скло під моделі девайсів і включають їх в асортимент лінійок аксесуарів. Компанія Xiaomi розуміючи яку важливу роль відіграє захист для смартфона, випустила скло Mi Protective Glass. Розробка цього скла відбувалася за сприяння з фахівцями компанії Corning. Ця компанія прославилася у всьому світі завдяки своїм загартованим склам відомим нам під назвою Gorilla Glass.

Смартфон Redmi Note 8 Pro став першим власником захисту екрана новим склом.

Особливістю Mi Protective Glass стане багатошарова структура, олефобне покриття та твердість 9Н. Що стосується товщини, то вона у новому склі становить 0,4 мм. Більше того, новинка позиціонує себе як 2,5D – скло.

Сам виробник запевняє, що захисне скло кращим ступенем міцності в порівнянні з іншими моделями. Завдяки застосуванню спеціальної технології при виготовленні скло має захист у п'ять разів більше проти різного роду подряпин та пошкоджень. Ну і насамкінець Mi Protective Glass має високе показання пропускання світла.

Заявка на дзвінок